Call of Duty: Infinite Warfare - beta-testy na XO tydzień później niż na PS4

Przedstawiciele firmy Activision podali dokładne szczegóły na temat dat rozpoczęcia oraz zakończenia zamkniętej bety Call of Duty: Infinite Warfare.

Okazuje się, że posiadacze Xbox One grę sprawdzą później niż właściciele PS4. Koncern Activision ujawnili nowe informacje na temat testów trybu sieciowego Call of Duty: Infinite Warfare. Zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami, na PlayStation 4 rozpoczną się 14 października i potrwają do 17 października.

Posiadacze Xbox One będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ na konsoli Microsoftu beta wystartuje dopiero 21 października i zakończy się 24 października. Co ciekawe, w tych samych dniach na PS4 zostanie przeprowadzona druga faza testów.

Reklama

Produkcję wypróbują osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe na produkcję. Warto przypomnieć, że właściciele komputerów osobistych będą musieli obejść się smakiem - już wcześniej potwierdzono, że planowana akcja nie odbędzie się na PC.

Nadal nie wiadomo też, że jakie dokładnie tryby rozgrywki i mapy zostaną udostępnione w trakcie testów. Wiadomo jedynie, że w pełnej wersji tytułu znajdą się zarówno nowe, jak i stare warianty zabawy - w tym defender z przejmowaniem dronów oraz team deathmatch i search and destroy. Call of Duty: Infinite Warfare zadebiutuje 4 listopada na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Infinite Warfare

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy