Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Call of Duty: Infinite Warfare - beta-testy na XO tydzień później niż na PS4

Przedstawiciele firmy Activision podali dokładne szczegóły na temat dat rozpoczęcia oraz zakończenia zamkniętej bety Call of Duty: Infinite Warfare.

Okazuje się, że posiadacze Xbox One grę sprawdzą później niż właściciele PS4. Koncern Activision ujawnili nowe informacje na temat testów trybu sieciowego Call of Duty: Infinite Warfare. Zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami, na PlayStation 4 rozpoczną się 14 października i potrwają do 17 października.

Reklama

Posiadacze Xbox One będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ na konsoli Microsoftu beta wystartuje dopiero 21 października i zakończy się 24 października. Co ciekawe, w tych samych dniach na PS4 zostanie przeprowadzona druga faza testów.

Produkcję wypróbują osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe na produkcję. Warto przypomnieć, że właściciele komputerów osobistych będą musieli obejść się smakiem - już wcześniej potwierdzono, że planowana akcja nie odbędzie się na PC.

Nadal nie wiadomo też, że jakie dokładnie tryby rozgrywki i mapy zostaną udostępnione w trakcie testów. Wiadomo jedynie, że w pełnej wersji tytułu znajdą się zarówno nowe, jak i stare warianty zabawy - w tym defender z przejmowaniem dronów oraz team deathmatch i search and destroy. Call of Duty: Infinite Warfare zadebiutuje 4 listopada na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Infinite Warfare

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje