Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Call of Duty: Ghosts z największą liczbą zamówień przedpremierowych?

Bob Puzon, jeden z przedstawicieli największej amerykańskiej sieci handlującej grami, oświadczył ostatnio, że Call of Duty: Ghosts, pomimo potężnej konkurencji, choćby ze strony GTA V, jest obecnie "na najlepszej drodze" do tego, by stać się najczęściej zamawianą grą 2013 roku.

"Seria Call of Duty to potęga w branży elektronicznej rozrywki i niesamowite zjawisko kulturowe. Z niecierpliwością oczekujemy światowej premiery tej świetnej gry, która nastąpić ma w listopadzie. Tym bardziej, że jest ona na dobrej drodze, aby stać się najczęściej zamawianym przed premierą tytułem roku" - powiedział Puzon, wicedyrektor ds. zaopatrzenia.

Reklama

Czy to rzeczywiście możliwe? Trudno stwierdzić, nie tak dawno przecież sam wydawca gry, firma Activision informowała, że ze względu na zbliżające się premiery konsol następnej generacji (PS4 i Xbox One), nie należy się spodziewać, iż ilość pre-orderów na tegoroczną odsłonę serii Call of Duty, przebije te, jakie zanotowała poprzednia część, z podtytułem Black Ops II. Warto jednak wziąć pod uwagę, że przedpremierowe zamówienia na Black Ops II były swego rodzaju fenomenem i biły wszelkie rekordy popularności.

"W związku z tym, że w czasie premiery nowej odsłony Call of Duty na rynku pojawią się nowe konsole, można się spodziewać, że zamówienia przedpremierowe na tegoroczną odsłonę Ghosts będą znacznie poniżej rekordowych wyników, jakie ustanowiła w zeszłym roku odsłona Black Ops II" - powiedział Eric Hirshberg, prezes wydawnictwa Activision.

Jaka będzie rzeczywistość? Trudno jednoznacznie określić. Za pewnik można jednak brać, że słowa jednego z pracowników sieci GameStop nie zostały rzucone na wiatr. Bardzo prawdopodobne, że pomimo zapowiadanych przez Activision "problemów", wielu graczy mimo wszystko zamówiło najnowszą część Call of Duty, jako tytuł startowy na PlayStation 4/Xboksa One.

Swoją drogą ciekawe, czy uda im się rzeczywiście przebić pretendenta do tytułu numer jeden, czyli Grand Theft Auto V? O tym przekonamy się pewnie już za niedługo. A tymczasem dajcie znać w komentarzach poniżej, czy złożyliście już zamówienie na Call of Duty: Ghosts?

Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Ghosts | Activision | Strzelanki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje