Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Call of Duty: Ghosts - mapa Free Fall bonusem przedpremierowym

Dynamiczne, zmieniające się w trakcie rozgrywki mapy to jedna z głównych nowości, która pojawi się w multi Call of Duty: Ghosts.

Mechanizm ten ma w pełni wykorzystać Free Fall - lokacja, którą otrzymają osoby zamawiające grę przed premierą. Free Fall to ujawniony przez Activision bonus przedpremierowy do Call of Duty: Ghosts. Jeśli zamówimy grę przed jej debiutem, otrzymamy dostęp do wspomnianej mapy, która niemal w całości oparta zostanie na mechanizmie dynamicznie zmieniającego się środowiska.

Oznacza to, że w trakcie zabawy nic nie będzie stałe. To zaprojektowana z myślą o walce na bliski dystans lokacja, w której gracze toczyć mają boje w walącym się wieżowcu. Wraz z rozpadającym się budynkiem, zmieniać się będzie - bezustannie - także jego wnętrze, w którym przebywać będą wirtualni żołnierze.

Dzięki temu jak przekonuje Mark Rubin, producent wykonawczy w Infinity Ward, trzeba będzie na bieżąco dostosowywać swoją strategię do nowych warunków. Call of Duty: Ghosts ukaże się 5 listopada na PC, X360 i PS3, a w późniejszym terminie na XBO i PS4.

Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Ghosts | Activision | Strzelanki

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje