Call of Duty: Ghosts - cztery DLC w drodze

To była tylko kwestia czasu - podobnie jak poprzednie części, tak i Call of Duty: Ghosts doczeka się kilku dodatków DLC.

Activision ujawniło, że w ciągu najbliższych miesięcy planuje wydać cztery rozszerzenia, które można już kupić w zbiorczym w formie przepustki sezonowej. Niespodzianki nie ma: pojawią się cztery DLC do Call of Duty: Ghosts - Onslaught, Devastation, Invasion oraz Nemesis.

Ich konkretny skład nie jest znany, ale standardowo mają przynieść nowe mapy i bronie oraz cztery odcinki kontynuujące historię z podstawki przedstawioną w kooperacyjnym trybie Extinction.

Wszystkie rozszerzenia można kupić już teraz w ramach przepustki sezonowej - co więcej, jej nabywcy dostaną bonusowo zestaw Team Leader Digital Pack składający się z unikalnej "głowy" dla postaci, skórki dla broni, naszywki dla bohatera, karty oraz tła gracza.

Ponadto osoby, które kupią season pass do końca maja 2014 roku, będą mogli przenieść wszystkie dodatki na next-genowe platformy Microsoftu i Sony za darmo. No i na koniec - zwiastun:

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy