Reklama

Call of Duty: Black Ops III trafi na PlayStation 3 i Xboksa 360

Niespodzianka! Mogłoby się wydawać, że wkroczyliśmy już dumnie w czas przesiadania się na nową generację konsol i kolejne zapowiadane gry będą ukazywały się wyłącznie na, powiedzmy, "aktualnych" sprzętach.

Wygląda jednak na to, że jeszcze PS3 nie zginęła póki X360 żyje. Call of Duty: Black Ops III będzie cross-genowe. Podsumowując więc wiedzę, jaką nabyliśmy wraz z tymi "szokującymi" wieściami: Call of Duty: Black Ops III ukaże się nie tylko na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One, ale też na PlayStation 3 i Xboksie 360.

O Wii U nie wspomniano (a raczej wspomniano wprost, że nie będzie, co jest, przyznacie, nawet zabawne), podobnie jak przy Advanced Warfare. Trochę szkoda, bo ponoć na serwerach Black Ops II na Wii U nadal siedzą ludzie, poza tym dzięki pilotowi gra się o niebo wygodniej, niż na padzie. No ale "tylko 12 osób posiada Wii U", więc zdziwienia nie ma.

Reklama

Wersje Call of Duty: Black Ops III na obu generacjach będą się między sobą trochę różnić. Oprócz oczywistych zmian w grafice, można się spodziewać jednej dość istotnej w gameplayu: podczas gdy na PS4 i XBO (i oczywiście PC) pograć będzie można w czteroosobowym co-opie, na poprzedniej generacji pobawią się ze sobą tylko dwie osoby. Jeżeli więc ktoś zapyta was, "co takiego nextgenowego jest w PlayStation 4", będziecie mogli z dumą odpowiedzieć mu "czteroosobowy co-op w nowym Call of Duty".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy