Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Call of Duty: Black Ops 4 oficjalnie zapowiedziane

Firma Activision potwierdziła nieoficjalne doniesienia, które pojawiały się od pewnego czasu w internecie - tegoroczną odsłoną Call of Duty jest Black Ops 4.

Przedstawiciele koncernu podali dokładną datę premiery - produkcja ujrzy światło dzienne 12 października. Tak jak kilka poprzednich części, strzelanka zmierza na trzy platformy sprzętowe, a więc PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Reklama

Na razie nie podzielono się żadnymi konkretnymi szczegółami na temat projektu. W rozesłanym do mediów komunikacie prasowym podkreślono jedynie, że gra "zrewolucjonizuje" słynną serię, co jednak może oznaczać cokolwiek.

Pierwsze informacje ujawnione zostaną dopiero 17 maja. Tego dnia Activision wraz z odpowiedzialnym za tytuł studiem Treyarch zorganizuje transmitowaną w internecie prezentację, w trakcie której pokaże strzelankę. Niewykluczone, że ujrzymy wówczas fragmenty gameplayu.

Nieoficjalne doniesienia sugerują, że akcję nowego części cyklu osadzono w czasach współczesnych. Produkcja podobno skupi się na działaniach naziemnych. Ponadto zabraknie futurystycznych gadżetów, znanych z kilku poprzednich odsłon.

Poniżej zaś można obejrzeć krótki i niewiele zdradzający zwiastun Call of Duty: Black Ops 4:

Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Black Ops 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje