Call of Duty: AW - kup wersję na stare konsole, a next-genową otrzymasz za darmo

Firma Activision poinformowała właśnie o interesującej ofercie przeznaczonej dla użytkowników PlayStation 3 i Xbox 360, którzy w przyszłości zamierzają przesiąść się na konsolę nowej generacji. Call of Duty: Advanced Warfare będzie można ulepszyć za darmo.

Osoby posiadające stare konsole i rozważające przesiadkę na next-gen borykają się z problemem: kupować grę już teraz, czy poczekać trochę i zaopatrzyć się w wersję na next-gen? W przypadku Call of Duty: Advanced Warfare nie będzie takiego dylematu.

Firma Activision poinformowała bowiem, że każdy posiadacz Advanced Warfare na PS3 lub Xbox 360 będzie mógł otrzymać darmową aktualizację do wersji na PS4 i Xbox One. Oferta będzie obowiązywać do 31 marca 2015 i dotyczy wyłącznie edycji cyfrowych gier, zakupionych odpowiednio w PSN lub Xbox Live.

To ciekawy ruch ze strony Activision. W przypadku Call of Duty: Ghosts przesiadka na nowszą konsolę wiązała się z kosztem 10 euro. Teraz gracze nie zapłacą ani centa. Operacja przeniesienia na next-gen dotyczy również wszystkich zakupionych DLC i Season Passów - niezależnie czy zakup odbywał się drogą cyfrową, czy w sklepie.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje