Reklama

Butcher w wersji PC otrzymało demo

​Twórcy Butcher z polskiego studia Transhuman Design przygotowali miłą niespodziankę w formie dema, które pozwala sprawdzić grę.

Wersja próbna produkcji jest jednak dosyć nietypowa, ponieważ zawiera trzy etapy, które nie były dotychczas nigdzie dostępne. Plansze przedstawiają wydarzenia rozgrywające się przed akcją kampanii fabularnej głównego tytułu.

Poziomy pojawiły się jednak także w pełnym wydaniu gry. Z nowymi mapami można zapoznać się rozpoczynając zabawę od początku poprzez wybranie kolejnego miejsca zapisu lub wybrać poszczególne levele za pomocą specjalnej przeglądarki umieszczonej w tytule.

Butcher jest strzelanką z elementami platformowymi oraz wydarzeniami przedstawionymi z perspektywy kamery umieszczonej z boku ekranu. Twórcy tłumaczą, że chcieli sprawdzić, jak wyglądałby Doom w dwóch wymiarach.

Reklama

Podczas rozgrywki strzelamy więc do pojawiających się na naszej drodze przeciwników. W walce korzystamy ze zróżnicowanego uzbrojenia, w tym strzelby, granatnika czy piły motorowej. Produkcja charakteryzuje się wysokim stopniem trudności, a całość okraszono oprawą graficzną w pikselowym stylu.

Demo produkcji dostępne jest jednak tylko na PC. Wszyscy zainteresowani mogą pobrać wersję próbną za pośrednictwem usługi Steam. Na razie nie wiadomo czy pojawi się na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje