Reklama

Bulletstorm zadebiutuje na Nintendo Switch latem 2019

​Bulletstorm był spełnieniem marzeń twórców z polskiego studia People Can Fly. Ich szalone pomysły zmaterializowały się w 2011 roku za sprawą brutalnej i szokującej strzelanki, docenionej przez graczy za niecodzienny humor i niepowtarzalną mechanikę.

2017 rok przyniósł odświeżoną edycję Full Clip na PC, PS4 i Xboksa One. Do listy platform docelowych wkrótce będziemy mogli dopisać także konsolę Nintendo Switch - Bulletstorm: Duke of Switch Edition pojawi się jeszcze tego lata.

Projekt autorów Painkillera czy Gears of War: Judgment zmierza właśnie na konsolę, która pozwala graczom bawić się w ich ulubione produkcje gdziekolwiek chcą. Towarzysz Graysonowi Huntowi w jego pogoni za zemstą na swoim telewizorze i kinie domowym lub niech to on dołączy do ciebie podczas twojej podróży autobusem lub pociągiem. Po co czekać na powrót do domu, skoro można kopać zmutowane tyłki i serwować Superstrzały w biegu, co nie? 

Reklama

Bulletstorm: Duke of Switch Edition powstało we współpracy z ukraińskim studiem Dragon’s Lake. Ci deweloperzy pracowali wcześniej przy takich tytułach AAA, jak Alan Wake, The Division i Mass Effect.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy