Builder Simulator: Wciel się w wirtualnego budowlańca

​To już koniec przygody twórców Builder Simulatora, ale dopiero początek niezapomnianej zabawy dla graczy. Od teraz będą mogli wcielić się w samodzielnych architektów i budowniczych, powołując do życia projekty wymarzonych domów.

Sny o wymarzonych czterech ścianach stają się rzeczywistością! Projektant czy budowlaniec - Builder Simulator nie stawia przed wyborem, pozwalając graczom wykonać każdą z kluczowych prac związanych z nowym domem. Nie ma na co czekać, złap za skrzynkę z narzędziami, podwiń rękawy flanelowej koszuli i do roboty!

Przy projektowaniu nawet niewielka pomyłka może doprowadzić do katastrofy, dlatego idealny dom należy zacząć od idealnego planu. Projekt przygotowany? Możemy zaczynać pracę na budowie - fundament po fundamencie, ściana po ścianie, dom wreszcie nabiera kształtów.

Reklama

A zanim po skończonej pracy usiądziesz z kubkiem kawy na własnej werandzie, zrób zdjęcie swojego nowego mieszkania i pochwal się pozostałym budowniczym! Builder Simulator jest już dostępny w sprzedaży w serwisie Steam. Gra kosztuje 71,99 PLN. Twórcy planują wydanie konsolowej wersji gry w czwartym kwartale tego roku.

INTERIA/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy