Brytyjskie okręty podwodne zanurzają się w World of Warships

​Wargaming, twórcy i wydawcy wieloosobowej gry o bitwach morskich World of Warships, ogłosili aktualizację 12.1. Zawiera ona mnóstwo ciekawej zawartości dla wilków morskich.

Brytyjskie okręty podwodne we wczesnym dostępie

Od 2 marca trzy historyczne brytyjskie okręty podwodne (Undine, Sturdy oraz Trasher) dołączają do gry wraz z kilkoma permanentnymi kamuflażami oraz innymi, cennymi nagrodami. Te jednostki są niezwykle sterowne, wyposażone w akustyczne torpedy o szybkim przeładowaniu. Niska pula punktów wytrzymałości sprawia, że gracze muszą podstawić przede wszystkim na ciche działanie. Wraz z nimi dodany został specjalny łańcuch misji. Po jego wykonaniu, najlepsi podwodniacy otrzymają upamiętniająca flagę i brytyjskie żetony.

Królowa mórz stawia żagle...

W trzytygodniowym formacie, nowa kampania przenosi graczy w objęcia pirackiej przygody, która toczy się wokół australijskiego awanturnika próbującego opuścić kontynent na mitycznym okręcie... Podczas wyprawy gracze zdobędą mnóstwo pirackich żetonów, które można wymienić na australijski krążownik Brisbane oraz dowódcę Matildę Kelly. Brisbane wyróżnia się 152mm działami oraz rozszerzonym uzbrojeniem torpedowym, a Kelly ma 19 punktów do wykorzystania.

Reklama

Najbardziej amerykańska z amerykańskich nagród

Do końca lutego można wziąć udział w łańcuchu misji bojowych, których ukończenie przynosi ze sobą najbardziej amerykańską z nagród - dowódcę Statua Wolności, która wyposażona jest w unikatowe linie dialogowe i głos oraz amerykańskie żetony.

Bitwy klanowe: sezon "Salamandra"

Zwieńczeniem aktualizacji 12.1 jest 20. sezon Bitew Klanów. Od 20 lutego do 10 kwietnia gracze posiadający okręty X poziomu mogą uczestniczyć w pojedynkach siły i strategii w formacie 7 na 7. Aktualizacja 12.1 to również nowa przepustka bitewna, trzy Potyczki w formacie 1 na 1 oraz kolejne ulepszenia audiowizualne i technologiczne.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: World of Warships
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy