Reklama

Brutalny Butcher zmierza na konsole

Stworzona przez polskie studio Transhuman Design platformówka Butcher pojawi się na nowych platformach sprzętowych. Twórcy ujawnili, że wydadzą projekt na konsolach Microsoftu i Sony.

Jak poinformowali odpowiedzialni za powstanie produkcji developerzy, tytuł ukaże się na Xbox One i PlayStation 4. Daty premiery nie podano, ale na karcie gry w usłudze PlayStation Network widnieje data debiutu wyznaczona na 25 kwietnia.

Butcher jest brutalną platformówką, która nawiązuje do pierwszej odsłony cyklu Doom. Wydarzenia obserwujemy z boku ekranu, eliminując oczywiście kolejne zastępy przeciwników sterowanych przez sztuczną inteligencję.

Do naszej dyspozycji twórcy oddali zróżnicowaną broń. W ekwipunku znalazła się między innymi strzelba, pila motorowa oraz granatnik. Gra składa się łącznie z dwudziestu zróżnicowanych etapów, wśród których są dżungle i podziemne kryjówki.

Reklama

Oprawę graficzną wykonano w pikselowym stylu. Twórcy chwalą się, że dużą wagę przywiązali do efektu krwi, podkreślając, że na jednej planszy może pojawić się maksymalnie cztery miliony pikseli wirtualnej juchy.

W trakcie rozgrywki wcielamy się w tytułowego cyborga, którego zadaniem jest wyeliminowanie pozostałych przy życiu ludzi. Butcher dostępne jest na PC, na którym zadebiutowało w październiku ubiegłego roku. Poniżej można obejrzeć zwiastun wersji konsolowych oraz materiał wideo prezentujący poziom trudności gry:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje