Reklama

Brutalna walka w Pagan Online pokazana

Wargaming i Mad Head Games zaprezentowały po raz pierwszy rozgrywkę z Pagan Online, gry action RPG na PC planowanej na 2019 rok.

Zobacz na własne oczy jak potężni bohaterowie dziesiątkują hordy wrogów i stają do pojedynków z bossami bazującymi na przedchrześcijańskiej mitologii. Doświadcz ich umiejętności i ton wysypującego się "lootu":

Pagan Online wyzwie na pojedynek graczy PC już w przyszłym roku. Na stronie oficjalnej Pagan-Online.com można zapisywać się na przedpremierowe testy zwane Wyzwaniami.

Rozwój postaci jest ukierunkowany na stworzenie "rodziny" wielu unikatowych postaci bardziej niż na trzymanie się jednej w kilku najpopularniejszych "buildach". W połączeniu z wyposażeniem i umiejętnościami zaoferuje to większą synergię niż suma statystyk. Pagan Online połączy w sobie opowiadanie fabuły, proceduralnie generowane areny, wybory które prowadzić będą do zróżnicowanych pojedynków. To wszystko ma dać poczucie żyjącego i zmieniającego się świata, gdzie każdy dzień i każda walka będzie czymś innym niż była wcześniej.

Reklama

Pagan Online to trudne misje, wysoka grywalność, intensywna akcja widziana z góry, duże możliwości dopasowywania postaci do własnego stylu, loot i mnóstwo zniszczenia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy