Reklama

Brütal Legend za darmo

​Dzięki szczodrości platformy Humble Bundle możemy pobrać grę Brutal Legend w pełni za darmo. Co ważne - promocja jest ograniczona czasowo i dobiegnie końca w środę o godzinie 19.

Fani darmowych gier dobrze wiedzą, że Humble Bundle jest miejscem, na którym cyklicznie pojawiają się okazje do ich zdobycia, a ponadto można tam znaleźć wiele przecenionych tytułów. Tym razem za darmo możemy poszerzyć swą bibliotekę o grę stanowiącą szalone połączenie gry strategicznej i hack’n’slasha, a wszystko to w heavy metalowej oprawie.

Produkcja stworzona została w 2013 roku przez Double Fine Productions, studio Tima Schafera, słynnego z takich hitów jak Psychonauts czy Monkey Island. Wcielamy się w niej w Eddiego Riggsa, technika na koncertach, który za sprawą pradawnego demona przenosi się do innego świata, gdzie dzięki poczynaniom gracza stanie się prawdziwym bogiem metalu. Głosu głównemu protagoniście użyczył Jack Black - aktor, komik i członek zespołu muzycznego Tenacious D.

Reklama

Głównym celem rozgrywki jest pokonywanie przeciwników za pomocą topora i gitary elektrycznej, a w późniejszej części gry również dzięki strategicznemu wykorzystaniu sprzymierzeńców, których pozyskamy wyzwalając kolejne regiony. Sama gra jest hołdem dla gatunku heavy metalu, dzięki soundtrackowi usłyszymy słynne hity z tego gatunku, a postaciom pobocznym użyczyły głosów ikony takie jak Ozzy Osbourne.

Aby pozyskać grę, należy dodać ją do swojego koszyka na Humble Bundle (https://www.humblebundle.com/store/brutal-legend), po czym potwierdzić, co wygeneruje kod Steam.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy