Reklama

Bruce Lee inspiruje twórców bijatyki Absolver

Nietypowa bijatyka Absolver ukazała się w sierpniu ubiegłego roku, lecz nadal otrzymuje aktualizację - jak na produkcję sieciową przystało. Wczoraj wydano kolejną większą łatkę, zawierającą kolejny tryb rozgrywki oraz styl walki inspirowany legendą sztuk walki - Brucem Lee.

Nowa opcja zabawy otrzymała nazwę Downfall. Trafiamy do kopalni Adalian Mines i samotnie lub w kooperacji kierujemy się w dół, starając się pokonać kolejnych znajdujących się na naszej drodze przeciwników oraz trzech bossów. Co ważne, każde podejście do kopalni będzie generowane proceduralnie, co sprawi, że lokacje nie będą się powtarzały.

Podczas wędrówki zbieramy zasoby Gleam, które możemy wymienić na nagrody poprawiające statystyki prowadzonej postaci. Twórcy przygotowali szereg dodatkowych wyzwań w ramach eksploracji oraz pomieszczenia wypełnione zainfekowanymi przeciwnikami.

Reklama

Nowy styl walki nosi nazwę Faejin i czerpie inspiracje z nauk samego Bruce’a Lee, który do perfekcji opanował sztukę minimalizmu w sztukach walki - jak najmniej ruchu, ale jak największy efekt. Takie podejście otrzymało nazwę Jeet Kune Do i trafia teraz do Absolver. W grze przekłada się to na 26 ataków wręcz oraz 15 ataków mieczem.

Do tego sporo innych nowości: wyzwania związane z poszczególnymi Szkołami, sześć nowych kompletów ekwipunku do odblokowania i wyposażenia, kolejne maski, a także sześć animacji-emotek.

Absolver od byłych deweloperów z paryskiego studia Ubisoftu jest już dostępny na PC i PS4. Jeszcze w tym roku twórcy z firmy Sloclap planują wydać jeszcze konwersję na Xbox One.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje