Bronie z Grand Theft Auto VI odnalezione w pliku Red Dead Redemption 2

​Jeden z graczy dokonał zaskakującego odkrycia w pliku Red Dead Redemption 2, w którym znajdują się informacje o broniach niepochodzących z najnowszej gry Rockstar Games.

Gracze z niecierpliwością oczekują aż Rockstar oficjalnie zapowie Grand Theft Auto VI, ale nim to nastąpi to musimy cieszyć się z niepotwierdzonych informacji którymi karmi nas internet. Jedną ze wskazówek dotyczących kolejnej odsłony popularnej serii mają być wzmianki o broniach rzekomo pochodzących z GTA VI, które odnaleziono w plikach Red Dead Redemption 2.

DerekLeet, użytkownik forum poświęconego marce Rockstara przekopał się przez pliki Red Dead Redemption 2 i dokonał zaskakującego odkrycia po otworzeniu pliku o nazwie propsets.meta. Wspomniano w nim o kilku broniach, których co ważnie nie ma w Red Dead Redemption 2 ani Grand Theft Auto V. Przykładowe to pistolet określany jako Browning, a drugi to karabin L1A1.

Reklama

Akcja najnowszej produkcji Rockstara rozgrywka się na Dzikim Zachodzie w 1899 roku więc umieszczenie wymienionych broni byłoby kompletnie niezgodne z historią. Dodatkowo nie są to nowe pliki i pojawiły się wraz z pierwszym wydaniem gry na PlayStation 4 oraz Xbox One. Istnieje opcja, że te bronie rzeczywiście były dedykowane Red Dead Redemption 2, lecz nie zostały zaimplementowane. Spora część graczy jest jednak zgodnych, że pliki mogą być powiązane z Grand Theft Auto VI.

Jeżeli produkcja faktycznie istnieje to raczej pozostaje we wczesnym fazie rozwoju. Deweloperzy nie zamierzają spieszyć się z jej prezentacją czy wydaniem, dopóki GTA Online będzie przynosiło spodziewany zarobek, co potrwa zapewne przez dłuższy czas. Pojawia się też pytanie o to gdzie rozegra się akcja szóstki? Najczęściej typowanym miejscem jest Vice City.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA 6
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy