Reklama

Brolly i Bardock trafią do Dragon Ball FighterZ

Bandai Namco zaprezentowało dwie z ośmiu dodatkowych postacie, które zmierzają do bijatyki Dragon Ball FighterZ.

Pierwszym jegomościem, który pojawi się w produkcji, jest Brolly - Legendarny Super Saiyanin odznaczający się ogromną siłą. Wojownik zadebiutował w ósmym filmie kinowym opartym na mandze i anime autorstwa Akiry Toriyamy.

W grze postać również wyróżni się bardzo dużą mocą. Z ujawnionych przez twórców wynika, że dysponuje technikami pozwalającymi atakować przeciwników na długi dystans. Specjalnym ciosem podopiecznego jest Eraser Cannon.

Drugim dodatkowym bohaterem, który zawita do tytułu, jest Bardock - ojciec Goku. W oryginale został zamordowany przez Freezera wraz ze swoimi pobratymcami, gdy imperator postanowił zniszczyć planetę Saiyan.

Reklama

W bijatyce wojownik otrzyma dużą szybkość i będzie specjalizował się w starciach na bliskim dystansie. Specjalnym atakiem postaci jest zaś Riot Javelin. Poza tym w produkcji zamieni się także w Super Saiyanina.

Daty premiery obu podopiecznych na razie nie podano. Wejdą w skład kosztującej 35 dolarów (około 119 zł) przepustki sezonowej, ale pojawi się możliwość kupna bohaterów osobno, choć cen póki co nie ujawniono. Poniżej można obejrzeć krótkie zwiastuny prezentujące wojowników:

Brolly:

Bardock:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje