Broken Ranks - reforma sprzętu i nowa instancja bossowa coraz bliżej

​Whitemoon Games pracuje nad kolejnymi nowościami i wraz z aktualizacją zafunduje swoim graczom nie lada zmiany. Podzielili się konceptami zmian w ekwipunku, które zapoczątkują całą reformę sprzętu w grze. Zespół uchylił też rąbka tajemnicy w temacie instancji bossowej mającej być wyzwaniem dla weteranów Broken Ranks oraz doda dwa nowe questy. Aktualizacja ma wejść w życie w pierwszej połowie kwietnia tego roku.

Zbliżająca się aktualizacja ma być początkiem reformy ekwipunku kierowanej do wszystkich graczy, niezależnie od ich poziomu. Studio podkreśla, że cały proces zostanie podzielony na etapy, ale w pierwszej części wprowadzi największe i najważniejsze zmiany.

Nowości mają skupiać się najpierw wokół legendarnych przedmiotów, które zwiększą ich znaczenie i przydatność w codziennej grze, a do tego urozmaicą rozgrywkę. Koncept zakłada wdrożenie systemu, który pozwoli na osadzanie w częściach ekwipunku modyfikatorów wzmacniających postać. W legendarnych przedmiotach pojawią się miejsca do umieszczania tzw. drifów, a modyfikatory z nich pochodzące będzie można rozwijać i ze sobą łączyć (oczywiście z pewnymi ograniczeniami, żeby jeden build znacząco nie górował nad innymi).

Reklama

To nie wszystko, bo Whitemoon Games zapowiedziało jeszcze dwa nowe questy i instancję, która ma stanowić wyzwanie dla najbardziej wymagających graczy, którzy są na najwyższym przedziale poziomów. Ta będzie okazją do zdobycia nowego sprzętu. Jak wspomnieli na swojej stronie, sam wygląd lokacji jest jednym z wielu zgromadzonych pomysłów, który okazał się na tyle interesujący, by go wykorzystać w nadchodzącej aktualizacji. W ramach przedsmaku, studio podzieliło się fragmentem nowej instancji i konceptem wyglądu jednego z przeciwników.

Broken Ranks jest następcą The Pride of Taern, MMORPG z niepowtarzalnym systemem walki turowej oraz ponurym światem low fantasy, który poznajemy w rzucie izometrycznym. Tytuł przywodzi na myśl takie klasyki, jak seria HoM&M lub Baldur's Gate. Na śmiałków czeka mnóstwo zadań fabularnych oraz rozległy i ciekawy świat, przystosowany do eksploracji zarówno samotnie, jak i w grupach skupionych wokół systemu gildii.

Gra dostępna jest na komputerach PC poprzez klienta gry.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Broken Ranks
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy