Reklama

Broken Ranks - nowa aktualizacja z bossem

​Whitemoon Games, po wprowadzeniu nowości związanych z Gildiami, udostępnia kolejną aktualizację z roadmapy, obejmującą instancję bossową, pierwszą część questa wprowadzającego do lokacji, a także szereg poprawek i usprawnień. Aktualizacja miała miejsce 9 maja w godzinach wieczornych.

Instancja dedykowana jest postaciom na 40-tym poziomie, a wraz z nią dochodzą cztery legendarne przedmioty, które gracze będą mieli szansę zdobyć pokonując głównego bossa, Ducha Zamku. Całość poprzedzona jest questem, którego zadaniem jest wprowadzenie w mroczny klimat miejsca oraz przybliżenie jego historii. Z uwagi na spory potencjał fabularny, quest będzie rozbudowywany, a jego kontynuacji można spodziewać się już w czerwcu.

Pełna lista zmian dostępna jest na stronie Broken Ranks. Studio podzieliło się również filmem promującym aktualizację:

Reklama

Broken Ranks jest następcą The Pride of Taern, MMORPG z niepowtarzalnym systemem walki turowej oraz ponurym światem low fantasy, który poznajemy w rzucie izometrycznym. Tytuł przywodzi na myśl takie klasyki, jak seria HoM&M lub Baldur's Gate. Na śmiałków czeka mnóstwo zadań fabularnych oraz rozległy i ciekawy świat, przystosowany do eksploracji zarówno samotnie, jak i w grupach skupionych wokół systemu gildii.

Gra dostępna jest na komputerach PC poprzez klienta gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy