Reklama

Broken Ranks - coroczne, oficjalne spotkanie społeczności

​Whitemoon Games organizuje TaernCon 2022, czyli pierwszy od premiery Broken Ranks zlot osób grających w ten tytuł. Jest to impreza z dość długą tradycją. Pierwsza miała miejsce w 2013 roku i z każdą kolejną edycją przyciągała coraz więcej chętnych. Po covidowej przerwie w tym roku TaernCon powraca do swojej tradycyjnej formuły i będzie okazją do świętowania długo wyczekiwanej premiery Broken Ranks.

Zlot społeczności Broken Ranks odbędzie się 02.07.2022 o godz. 18:00 w “Zaklętych Rewirach", na ul. Krakowskiej 100 we Wrocławiu. W programie wydarzenia znajduje się prezentacja dotycząca dalszych planów studia, a także konkursy z nagrodami - quiz wiedzy o grze i turniej cosplay.

Uczestnictwo w wydarzeniu i konkursach można zadeklarować przez formularz google do 15.06.2022. Żeby przybliżyć nowym graczom charakter eventu, studio przesłało krótki film z jednego z poprzednich TaernConów:

Reklama

Broken Ranks jest następcą The Pride of Taern, MMORPG z niepowtarzalnym systemem walki turowej oraz ponurym światem low fantasy, który poznajemy w rzucie izometrycznym. Tytuł przywodzi na myśl takie klasyki, jak seria HoM&M lub Baldur's Gate. Na śmiałków czeka mnóstwo zadań fabularnych oraz rozległy i ciekawy świat, przystosowany do eksploracji zarówno samotnie, jak i w grupach skupionych wokół systemu gildii.

Gra dostępna jest na komputerach PC poprzez klienta gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy