Breaking Bad: Opublikowano proces tworzenia gry ze słynnym aktorem

TeaserPlay od wielu miesięcy przedstawia swoje koncepty gier wideo na krótkich zwiastunach. Studio zaskakuje wielokrotnie swoją kreatywnością, a niejednokrotnie także odwołuje się do sentymentu internautów. Podobnie było teraz, gdy poruszyli temat serialu "Breaking Bad".

"Breaking Bad" zdobył serca widzów na całym świecie

"Breaking Bad" nadal budzi zainteresowanie Serial opowiadający o nauczycielu chemii, który zachorował na raka płuc i chciał w ostatnich latach swojego życia zarobić pieniądze dla swojej rodziny, podbił serca wielu milionów widzów na całym świecie. Pierwszy odcinek "Breaking Bad" pojawił się w styczniu 2008 roku i od razu zaskarbił sobie sympatie publiczności. Historia Waltera White’a, jego pomocnika Jesse’go Pinkmana, rodziny, przyjaciół oraz wrogów chwytała za serca ze względu na swój dramatyzm.

Reklama

Mężczyzna walczący z nieuleczalną chorobą postanowił przekuć swoją wiedzę chemiczną na produkcję narkotyków, a następnie zapewnić byt swoim najbliższym na lata. W związku z tym wplątuje się po drodze w różne bardzo niebezpieczne kłopoty. Niesamowita historia trzymająca w napięciu od samego początku do końca, świetnie napisane postacie oraz smaczki, których autorami są twórcy serialu to coś, co było znakiem charakterystycznym produkcji.

Teraz studio TeaserPlay pokazało swój koncept gry opartej na "Breaking Bad". Głównym bohaterem miałby być sam Walter White.

Jak stworzyć grę o "Breaking Bad"? TeaserPlay odpowiada

Na ponad pięciominutowym materiale zaprezentowano proces tworzenia wizerunków Bryana Cranstona oraz Aarona Paula. Mogliśmy dzięki temu zobaczyć, jak wygląda od podstaw kreowanie realistycznych wizerunków w grach wideo. Ponadto TeaserPlay ujawniło, w jaki sposób przygotowują mapy do swoich fanowskich konceptów. Następnie zademonstrowano całość, czyli gameplay, w którym postać White’a poruszała się po niedawno stworzonym uniwersum w klimacie Breaking Bad.

Trzeba przyznać, że graficznie jest to wręcz arcydzieło. Można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że gdyby gra była oficjalną produkcją, to zrobiłaby ogromne zamieszanie na rynku. Studio TeaserPlay od dawna ma jednak renomę bardzo solidnego studia, robiącego interesujące produkcje i na pewno ostatni film trzyma ten wysoki poziom.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Breaking Bad
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy