Brak planów na najbliższe dni? W te hity zagracie przez weekend za darmo!

Na Steamie wystartowała właśnie ciekawa weekendowa oferta. Przez kilka dni dwie znane gamingowe produkcje możecie ograć bezpłatnie wspólnie ze swoimi znajomymi. Mowa o Grounded oraz Golf With Your Friends.

Grounded

Grounded to jedna z najciekawszych survivalowych gier dostępnych na rynku. W tytule wcielamy się w mikroskopijną mrówkę, której zadanie jest w założeniu proste - przetrwać, w praktyce jednak niezwykle trudne, determinowane wieloma zewnętrznymi czynnikami.

Świat, po którym się poruszamy, stylizowany jest na jeden z amerykańskich ogródków. Jest to bardzo bogate i rozległe uniwersum z bogatym światem. Wraz z naszą ekipą eksplorujemy rozmaite biomy np. jaskinie czy stawy, w których to walczymy z różnymi oponentami. Gra pozwala też na wznoszenie budowli i tworzenie przedmiotów. Wszystko to determinuje nasze przetrwanie w grze.

Reklama

Grounded dostępne jest na Steamie bezpłatnie do 22 kwietnia. Tytuł od Obsidian Entertainment zgarnął wiele pozytywnych ocen i ceniony jest przez miłośników survivali. Grounded możecie aktualnie zakupić po zniżkowej cenie - za 113,99 zł.

Golf With Your Friends

To kolejna produkcja, która umili Wam nadchodzące dni. Golf With Your Friends, to jak wskazuje sama nazwa, symulator minigolfa oferujący sieciową rozgrywkę dla nawet 12 graczy jednocześnie. Tytuł ten idealnie sprawdza się w gronie znajomych.

Do wyboru mamy różne pod względem tematycznym pola golfowe. Twórcy do dyspozycji graczy oddali też specjalny edytor poziomów czy opcje personalizacji naszego golfisty. Podobnie jak Grounded, to dzieło za darmo ogracie na Steamie do 22 kwietnia.

Do 29 kwietnia możecie zakupić Golf With Your Friends w niższej cenie za jedyne 17,81 zł.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Steam | darmowe gry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy