Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Borderlands 3? Pokazano demo technologiczne

​Gearbox Software zaprezentowało demo technologiczne, składające się z elementów, które najprawdopodobniej pojawią się w kolejnej odsłonie Borderlands.

Podczas odbywającego się w San Francisco zjazdu twórców gier (Game Developers Conference) szef studia - Randy Pitchford - wziął udział w zorganizowanym przez Epic Games demonstracji silnika Unreal Engine 4. W trakcie wystąpienia developer pokazał materiały, które mogą - lub nie - trafić do kolejnych projektów jego zespołu.

Reklama

Najważniejsze jednak, że zaprezentowane sceny są niczym żywcem wyjęte z gier z serii Borderlands. Nie wiadomo czy pochodzą właśnie z następnej odsłony cyklu, aczkolwiek dyrektor generalny Gearbox Software zapewnił, że prace nad nową częścią trwają.

Pitchord pokazał kilka różnych lokacji, na których pojawiły się animowane obiekty - nie tylko przedmioty, ale i modele postaci. W demie technologicznym zastosowano cieniowanie, które ma się zmieniać w zależności od pory dnia i nocy lub warunków obecnych na danej planecie.

To może oznaczać, że w Borderlands 3 być może otrzymamy szansę zwiedzenia nie jednej, a kilku planet. Na oficjalne potwierdzenie oraz konkretne szczegóły przyjdzie nam zapewne jeszcze poczekać. Szef Gearbox Software podkreślił jednak, że gra ukaże się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Poniżej można obejrzeć nagranie z wystąpienia Randy’ego Pitchforda:

Dowiedz się więcej na temat: Borderlands 3

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje