​Bloody Hell Hotel to horror symulacyjny, w którym wcielicie się w wampira

Studio Unfold Games pracuje nad nową, intrygującą produkcją o enigmatycznym tytule "Bloody Hell Hotel". Rozgrywka opiera się na stworzeniu hotelowego biznesu ze starej posiadłości znajdującej się w zupełnej ruinie. Jest tylko jeden sęk... bohaterem, którym będziemy sterować, jest krwiożerczy wampir.

Unfold Games kojarzyć możecie przede wszystkim z surrealistycznej gry DARQ, która opowiada losy chłopca o imieniu Lloyd. Całość utrzymana jest w konwencji horroru. Najwyraźniej producenci mocno upodobali sobie ten gatunek, bowiem nadchodzące dzieło, które powstaje spod skrzydeł wspomnianego wyżej studia, również wpasuje się w podobne klimaty.

Bloody Hell Hotel jako horror zaoferuje masę możliwości

Bloody Hell Hotel wcielimy się jednak w wampira wybudzającego się z trwającej setki lat śpiączki. Posiadłość, którą dysponujemy, znalazła się w całkowitej ruinie, więc to najlepszy czas by... przekształcić ją w renomowany hotel i gościć przybyszy.

Reklama

Gracz otrzyma możliwość ogromnej personalizacji. W zasadzie twórcy oddają do dyspozycji naprawdę wiele. Będziemy mieli pełną kontrolę nad rozmieszczaniem pokoi, usytuowaniem i renowacją mebli oraz zadbaniem o odpowiedni wystrój pomieszczeń. Aby tego wszystkiego wykonać, niezbędne będą surowce, które znajdziemy w kryptach i jaskiniach.

Mechaniki tytułu powstającego z ramienia Unfold Games silnie oparte są o eksplorację, zbieractwo, crafting, uprawę ziemi, a także walkę z licznymi potworami. Narzędzia potrzebne nam do pojedynków możemy oczywiście stworzyć sobie sami.

Plany deweloperów są naprawdę szumne. Jak możemy wyczytać, zespół odpowiedzialny za powstanie tej produkcji chce stworzyć "najbardziej ambitną, pierwszoosobową grę symulacyjną, jaka istnieje".

Data premiery Bloody Hell Hotel nie jest jeszcze znana. Najprawdopodobniej dzieło zadebiutuje na platformie PC.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horrory
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy