Bloodborne zmierza na PC? Podobno

​Pewna osoba pracująca w branży gier wideo zdradziła właśnie, że pecetowcy w końcu dostaną swoją pierwszą produkcję soulslike.

I to nie byle jaką, bo chodzi o grę Bloodborne, którą fani PlayStation z miejsca pokochali. Niestety dotąd posiadacze konsol Microsoftu i pecetów mogli o niej tylko pomarzyć, ale to się niedługo zmieni, a przynajmniej jeśli chodzi o blaszaki.

Pewna osoba z branży poinformowała bowiem, że podobnie jak kilka innych ekskluzywnych dla PlayStation 4 tytułów, dzieło From Software zmierza na PC. Jeśli doniesienia te są prawdziwe, Bloodborne dołączy do Horizon Zero Dawn i Death Stranding, które już doczekały się oficjalnych zapowiedzi takich wersji. 

Reklama

Jak twierdzi: - Bloodborne na PC właśnie powstaje. Chciałem wyjść przed szereg i powiedzieć o tym miłośnikom grania na PC. To może zająć 10 miesięcy do roku, zanim doczekamy się zapowiedzi, ale inne gry Sony na PC mogą zostać zapowiedziane wcześniej, a ta później. Jeśli myśleliście, że Horizon to jedyna gra zmierzająca na PC, to przygotujcie się na uderzenie. Oczywiście, nie bierzcie tego jako 100% potwierdzenia i poczekajcie na oficjalny news. Jak zawsze traktujcie każdy przeciek z odrobiną niepewności. 

Taka wypowiedź pojawiła się na stronie respawnfirst, a redaktorzy informują, że nie dodali tu żadnych nazwisk oraz linków, choć je posiadają, żeby nie wpędzić nikogo w kłopoty.

Wiemy jednak, że osoba, od której pochodzi ten wyciek, pracuje w branży, bo sama o tym napisała, a informacje zostały znalezione na prywatnej grupie: - Moje źródła pochodzą z branży gier i najbardziej aktywnego gamingowego forum, czyli Era. W pełni im ufam, bo znam je osobiście od wielu lat.

W tym miejscu warto też zaznaczyć, że już wcześniej pojawiły się informacje, które sugerowały taki obrót spraw. Wystarczy przypomnieć, że po zapowiedzi Horizon Zero Dawn na Amazonie pojawiła się również oferta Bloodboorne na PC, którą Sony nazwało wprawdzie nietrafioną, ale nie zdecydowało się na stanowcze zaprzeczenie czy potwierdzenie, a jedynie następujący komentarz: - Nie poczyniliśmy żadnych zapowiedzi dotyczących tych gier na PC. Wygląda więc na to, że od 2015 roku, kiedy to koncern odmówił możliwości przeniesienia Bloodborne’a na PC, wiele się zmieniło.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bloodborne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy