BlizzCon 2017 – galeria i ciekawostki

BlizzCon 2017 /INTERIA.PL

​Niedawno zakończyła się jedenasta edycja słynnego konwentu organizowanego przez Blizzard Entertainment. Tegoroczne wydarzenie pobiło wszelkie dotychczasowe rekordy sprzedaży biletów. Zapraszamy na krótki zbiór ciekawostek i galerię z BlizzCon 2017!

W tym roku BlizzCon był zorganizowany na powierzchni ponad 1.2 miliona ft², co w prostym przeliczeniu daje ponad 111483,7 m² - jest to wielkość 21 boisk do amerykańskiego futbolu.

Impreza przyciągnęła ponad 30 000 widzów. Jest to kolejny rekord względem ubiegłego roku, w którym uczestniczyło 25 000 osób. Dla porównania na pierwszym BlizzConie pojawiło się zaledwie 8 000 ludzi.

System wirtualnych biletów okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Cyfrowe wejściówki sprzedały się we wszystkich 50 stanach USA oraz w ponad 170 krajach świata. Imprezę stale relacjonowało ponad 80 głównych kamer, 24 kamery specjalne śledzące zawodników oraz spora liczba kamer dodatkowych.

Reklama

Poniżej znajdziecie galerię z tegorocznego BlizzConu:

Dodatkowo na terenie konwentu można było zobaczyć ogromną makietę bitwy o Azeroth znaną z trailera najnowszego dodatku do World of Warcraft. Znalazło się na niej ponad 11 000 unikalnych figurek wykonanych metodą druku 3D.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: BlizzCon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy