Reklama

Blizzard właśnie odwołał BlizzCon 2021

​Koncern jeszcze jakiś czas temu zapewniał, że w tym roku impreza wróci w klasycznej formie, ale najwyraźniej zmienił zdanie u szykuje się do kolejnego eventu online.

BlizzCon 2021 jednak nie powróci w tym roku, bo jak poinformował właśnie koncern, pomimo dobrych chęci na drodze stanęły ograniczenia związane z pandemią koronawirusa.

Co prawda Blizzard już wcześniej zdawał sobie z nich sprawę, ale podobno liczył na to, że na ten moment będzie już mniej więcej wiadomo, jak wyglądać będzie sytuacja jesienią i będzie można rozpocząć planowanie.

Tymczasem tak się nie stało, przepisy i ograniczenia wciąż są ciągle zmieniane, więc zapadła decyzja o przeniesieniu imprezy z listopada na początek przyszłego roku i zmianę jej formy na cyfrową... ponownie.

Reklama

Zamiast tego czeka nas globalny event online na początku przyszłego roku, który zawierać będzie zarówno sieciowe elementy, jak i obecność osobistą. Przypominamy, że podobnie to wyglądało w zeszłym roku, bo koncern musiał odwołać BlizzCon 2020 i zamiast tego zorganizował na początku tego roku BlizzConline. To właśnie wtedy firma ujawniła Diablo II: Resurrected i World of Warcraft: Burning Crusade Classic, jak również podzieliła się planami w temacie wcześniej zapowiedzianego Diablo IV.

Przyszłoroczne wydanie wyglądać ma podobnie i na fanów czekać ma wiele atrakcji, a więcej szczegółów poznać mamy już wkrótce. Przypominamy też, że za sieciowy event BlizzConline 2021 nie musieliśmy płacić, bo był darmowy dla widzów z całego świata, ale nie wiemy, czy tak samo będzie z kolejną edycja. Tak czy inaczej, trochę szkoda, że nie uda się zorganizować klasycznego BlizzConu, szczególnie że powoli zbliżamy się do poziomu zaszczepienia praktycznie wszystkich osób, które tego chcą i powrotu do normalności, jaki się z tym wiąże. 

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje