Reklama

Blizzard pracuje nad zupełnie nową grą

​A to niespodzianka dla miłośników twórczości studia Blizzard. Okazuje się, że "Zamieć" pracuje nad zupełnie nową grą.

O tym, że Blizzard pracuje nad Overwatch 2 i Diablo 4, wiadomo od dawna. Jednak okazuje się, że to nie wszystko, czym zajmuje się obecnie legendarne (choć ostatnimi czasy mające raczej kiepską passę) studio. Ni stąd ni zowąd dowiedzieliśmy się, że "Zamieć" prowadzi także prace nad nieogłoszonym jeszcze projektem. Co to takiego?

Chodzi o grę z gatunku survival, której akcja będzie się toczyć w zupełnie nowym uniwersum.

Tytuł jeszcze nieznany

Na tę chwilę to wszystko, co wiemy o nowej grze Blizzardu. Studio nie zdradziło jeszcze nawet jej tytułu. Wygląda na to, że prace nad nią są na bardzo wczesnym etapie. Przy okazji oficjalnej zapowiedzi "Zamieć" ogłosiła, że szuka specjalistów, którzy chcieliby wziąć udział w projekcie. Wszyscy zainteresowani mogą składać aplikacje na stronie careers.blizzard.com.

Reklama

Miłośnicy twórczości Blizzardu mogą się cieszyć, że studio pracuje nad zupełnie nową marką, która uzupełni portfolio pełne uznanych tytułów, takich jak Diablo, Starcraft czy Warcraft. Obawy mogą mieć tylko posiadacze PlayStation 4 i PlayStation 5. Z powodu ostatniego przejęcia Activision Blizzard przez Microsoft można się spodziewać, że survival w wykonaniu "Zamieci" trafi wyłącznie na konsole Xbox oraz komputery osobiste. A kiedy do tego dojdzie? Raczej nie wcześniej niż w 2024 roku. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy