Blisko trzydzieści minut gameplayu ze Sniper: Ghost Warrior 3

​W internecie pojawił się nowy materiał związany ze Sniper: Ghost Warior 3. Film przedstawia dosyć duży - bo trwający prawie pół godziny - fragment rozgrywki z najnowszej produkcji polskiego studia CI Games.

W nagraniu - opublikowanym przez redakcję niemieckiego portalu Xbox Dynasty - możemy zobaczyć między innymi, jak wyglądają przygotowania przed przystąpieniem do danej misji. W bazie głównego bohatera (dostępnych jest kilka kryjówek, porozrzucanych na mapie) możemy dobrać potrzebny sprzęt, gadżety oraz zmodyfikować posiadany ekwipunek.

W prezentowanym fragmencie teren działania jest dosyć duży. W lokacji znajdują się nie tylko cele misji, ale również punkty szybkiej podróży, interesujące miejsca, a także wskazówki, które mogą okazać się przydatne w realizacji wyzwania.

Reklama

W kolejnych minutach filmu protagonista - amerykański snajper John North - podjął się wykonania jednego z zadań. Bohater musiał przedostać się do placówki wrogich separatystów (dostać się do bazy można na kilka sposobów) oraz zmienić pozycję trzech dużych anten satelitarnych.

Sniper: Ghost Warrior 3 było wielokrotnie opóźniane. Jeszcze według niedawnych planów, produkcja miała ukazać się 27 stycznia przyszłego roku, ale kilka tygodni temu premierę znowu przesunięto - tym razem na 4 kwietnia.

Gra ukaże się na PC, Xbox One oraz PlayStation 4. Wspomniany materiał można obejrzeć poniżej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sniper: Ghost Warrior 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama