Reklama

Blisko kwadrans rozgrywki z Ace Combat 7: Skies Unknown

Do sieci trafił materiał poświęcony powstającemu Ace Combat 7: Skies Unknown - kolejnej odsłony serii poświęconej myśliwcom bojowym. Nagranie składa się z fragmentów rozgrywki z kampanii fabularnej pokazywanych na tegorocznym E3.

Trwający nieco ponad czternaście minut film opublikowała redakcja serwisu IGN. W gameplayu zaprezentowano zadanie, w którym gracze muszą wesprzeć atak mający na celu odbicie okupowanej przez Królestwo Erusei windy kosmicznej.

Nagranie sugeruje, że pod względem mechaniki zabawy, gra nie odbiega zbytnio od wcześniejszych części cyklu. Nie zabraknie więc strzelania do myśliwców przeciwników, a także manewrowania między ogniem nieprzyjaciela.

Twórcy przykładają dużą wagę do chmur, których odtworzenie umożliwiła dopiero obecna technologia. Dzięki temu developerzy mogli wprowadzić starcia wewnątrz obłoków, które - jak pokazano w materiale - zmniejszają widoczność, co zaś utrudnia dostrzeżenie wroga.

Reklama

Dokładna data premiery Ace Combat 7: Unknown Skies nie jest na razie znana, ale Bandai Namco - wydawca gry - obiecuje, że tytuł ukaże się w przyszłym roku na PC, Xbox One i PlayStation 4. Wspomniany gameplay można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje