Reklama

Blisko godzina rozgrywki z Frostpunk od twórców This War of Mine

W sieci pojawił się materiał prezentujący obszerny fragment rozgrywki z Frostpunk - nowej produkcji polskiego studia 11 bit, które znane jest między innymi z This War of Mine.

Nagranie opublikował brytyjski serwis Eurogamer, którego redakcja miała okazje zapoznać się z wczesną wersją produkcji. Film okraszono komentarzem jednego z dziennikarzy portalu oraz odpowiedzialnym w rodzimym studiu za kwestie marketingowe Patrykiem Grzeszczukiem.

W nowej produkcji twórców Anomaly czy This War is Mine doszło do pewnych zmian klimatycznych, które doprowadziły do nastania epoki lodowcowej. Staniemy przed zadaniem zarządzania ostatnim bezpiecznym miastem na Ziemi.

Materiał przedstawia pierwszą misję z kampanii fabularnej. Zadaniem graczy jest uruchomienie generatora, który zapewni ciepło, a co za tym idzie, umożliwi wybudowanie bezpiecznego schronienia dla wszystkich ocalałych.

Reklama

Podczas zabawy trzeba podejmować decyzje, które wpłyną na losy społeczności. Istotnym elementem jest tez dbanie o potrzeby mieszkańców - realizując przygotowane przez autorów cele wpłyniemy na wskaźniki nadziei i niezadowolenia.

Frostpunk ukaże się pod koniec przyszłego miesiąca - 24 kwietnia. Tego dnia tytuł pojawi się na jednej platformie sprzętowej - PC. Wspomniany gameplay, który trwa nieco ponad 53 minuty, można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy