Reklama

Błąd w Red Dead Online zamienia most w prawdziwą katapultę

​Gracze odkryli w Red Dead Online interesujący glitch, który powoduje, że jeden z mostów zamienia się katapultę. Chociaż Rockstar miał załatać ten błąd, to nie brak informacji, że da się z niego nadal korzystać.

Pomysłowość graczy Red Dead Online nie ma granic. Jak informuje serwis Eurogamer, użytkownicy gry Rockstara odkryli pewien błąd dotyczący jednego z dostępnych mostów, działającego niczym katapulta, z czego oczywiście postanowiono skorzystać.

Na Reddicie natychmiast udostępniono nagrania, prezentujące w akcji niesamowitą katapultę, dzięki której postacie mogą dolecieć na trudno dostępne lub całkowicie niedostępne jak np. Meksyk miejsca w świecie gry. Lokalizacja mostu znajduje się na zachód od rancza McFarlane'a.

By sztuczka zadziałała, a postać odleciała, należy wbić w trzecią lub czwartą deskę parę noży albo tomahawków. Błąd cieszy się na tyle dużym zainteresowaniem społeczności, że niektórzy urządzają sobie zawody w skokach na odległość.

Reklama

Chociaż pojawiły się informacje jakoby Rockstar pozbył się tego glitcha, to dziennikarka brytyjskiego Eurogamera twierdzi, że nadal można z niego skorzystać. Oczywiście w każdej chwili może on przestać działać.

Warto wspomnieć, że Red Dead Online stanie się samodzielną produkcją niezawierającej kampanii fabularnej. Wydawca zamierza skupić graczy ceną, która jest dość atrakcyjna, bo obecnie wynosi 4,99 dolara, natomiast od 15 lutego 2021 roku wzrośnie ona do 19,99 dolarów. Powinno to przekonać nowe osoby do zapoznania się z tym wieloosobowym wariantem zabawy Red Dead Redemption 2.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje