Reklama

Black Ops 4 tegoroczną odsłoną Call of Duty?

​W sieci pojawiły się niepotwierdzone na razie informacje sugerujące, że kolejną odsłoną serii Call of Duty jest Black Ops 4.

Dziennikarz serwisu Nintendo Switch Network - Marcus Sellars - we wpisie opublikowanym w portalu Twitter oznajmił, że następna gra jest kontynuacją podcyklu rozwijanego przez studio Treyarch. Warto zaznaczyć, że to właśnie ta ekipa najprawdopodobniej odpowiada za tegoroczną produkcję.

Akcję powstającego tytułu osadzono podobno w czasach współczesnych, zaś rozgrywka skupi się na operacjach prowadzonych na ladzie. Zabraknie więc najpewniej nowoczesnego sprzętu w stylu plecaków odrzutowych.

Call of Duty: Black Ops 4 miałoby ukazać się na czterech platformach sprzętowych - PC, Xbox One, PlayStation 4 i Switch. Posiadacze konsoli Nintendo mieliby rzekomo liczyć na obsługę kontrolerów ruchowych, wykorzystanie wibracji Rumble HD oraz DLC.

Reklama

Do powyższych rewelacji należy jednak podchodzić z dużym dystansem. Niektórzy zwracają uwagę, że informacje Sellarsa rzadko się sprawdzały i uznawany jest za mało wiarygodnego. Ujawnił jednak istnienie odświeżonej wersji pierwszej części Dark Souls na kilka tygodni przed formalną zapowiedzią.

Co ciekawe, redakcja serwisu Eurogamer zdołała potwierdzić - w kilku niezależnych źródłach - że doniesienia dziennikarza są prawdziwe. Portal nie zweryfikował jeszcze szczegółów na temat rzekomej wersji na konsolę Switch.

Na razie pozostaje nam czekać na oficjalne informacje od koncernu Activision. Nowa odsłona Call of Duty powinna zostać zaprezentowana za kilka miesięcy - najprawdopodobniej na przełomie kwietnia i maja.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje