Reklama

Black Friday. PS Plus taniej na rok? Sony szokuje promocyjną ofertą!

Black Friday już za rogiem, a z tej okazji na wielu platformach pojawią się wyjątkowe zniżki na gry i usługi. Sony potwierdziło, że już 18 listopada wystartuje ofertowana kierowana do graczy w ramach abonamentu PS Plus.

Black Friday (czarny piątek), jak każdego roku, zachęca licznymi ofertami. W Polsce wydarzenie to dopiero od kilku lat zaczyna zyskiwać na popularności. Świadomość społeczeństwa sukcesywnie wzrasta, co dostrzegają również wydawcy i producenci gier wideo.

Sony za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformowało, że już 18 listopada rozpocznie się w tym roku wielka wyprzedaż w sklepie PS Store. Chociaż gry, które będziecie mogli zakupić po obniżonych cenach, na razie owiane są sporą tajemnicą, to przecieki sugerują, że posiadacze konsol PlayStation uraczeni zostaną czymś naprawdę konkretnym.

Reklama

Usługa PS Plus taniej o 25% na Black Friday? Sony szaleje z ofertą

W ramach Black Friday otrzymacie 25% zniżki na zakup abonamentu usługi PlayStation Plus na rok. Wspomniana informacja pochodzi od wiarygodnego źródła billbil-kun, czyli użytkownika, który na swoim koncie ma już wiele potwierdzonych i zmaterializowanych przecieków.

Japończycy odnośnie tych wyprzedaży nie przedstawili jeszcze żadnych szczegółów, ale najprawdopodobniej za podstawowy wariant PS Plus Essential zapłacimy 180 zł. Rozszerzona opcja Extra wyniesie nas 300 zł, natomiast najbogatsza oferta w ramach PS Plus Premium to koszt rzędu 360 zł w skali roku.

Według informacji przedstawionych w serwisie Dealabs wyprzedaże i zniżki potrwają od 18 do 28 listopada. Dziesięć dni to idealny czas na przemyślenie i zastanowienie się nad doborem konkretnego wariantu... oraz oczywiście gier, które przecież także zostaną dotknięte promocjami.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita | PS Plus | Black Friday

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy