Reklama

BioWare tweetuje o Mass Effect… znowu

​Za każdym razem, kiedy na oficjalnych profilach dewelopera w mediach społecznościowych pojawia się wzmianka o tej serii, w sieci robi się naprawdę gorąco.

Czy tym razem jest podobnie? Tak, ale wygląda na to, że jak zawsze niewiele z tego wynika... BioWare robi wszystko, co w jego mocy, żeby fani nie zapomnieli o swojej sympatii do marki Mass Effect, dlatego regularnie wspomina o niej w swoich mediach społecznościowych i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że dotąd na samych wzmiankach się kończy. Bo choć częstotliwość wpisów mogłaby sugerować, że zbliżamy się do jakiejś ważnej zapowiedzi, to dobrze wiemy, że w najbliższym czasie żaden nowy Mass Effect nie trafi w nasze ręce.

Reklama

Nie zmienia to jednak faktu, że fani otworzyli już kolejny worek ze spekulacjami, dyskutując na temat tego, co może oznaczać filmik prezentujący początkowe sekundy oryginalnej gry, opisujące w jaki sposób człowiek odkrył tytułową technologię i rozprzestrzenia po całym kosmosie. Szczególnie że towarzyszy mu też ikoniczna już muzyka z gry oraz dość enigmatyczny hashtag Mass Relays. Mówiąc krótko, gdybyśmy nie wiedzieli, że BioWare nie ma jak na razie żadnych konkretnych planów dotyczących serii Mass Effect, to również spodziewalibyśmy się jakiejś ważnej zapowiedzi.

No chyba, że deweloperowi chodzi o wyczekiwany przez fanów remaster, ale do tej pory nie doczekaliśmy się żadnych oficjalnych informacji w temacie, a poza tym większość graczy wolałaby jednak, żeby twórcy skupili się na kolejnej pełnoprawnej części.

Tymczasem jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że na tę poczekamy jeszcze długo, bo projekt jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju, a do tego pierwszy w kolejce jest następny Dragon Age, od jakiegoś czasu zapowiadany jako być albo nie być dla dewelopera, który nie ma ostatnio najlepszej serii. Co prawda wcześniej to samo mówiło się o Anthem, które okazało się być sporym rozczarowaniem i jednocześnie niewiele w temacie studia zmieniło, więc tym razem równie trudno w to uwierzyć, ale czas pokaże.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje