Reklama

BioWare potwierdza, że pracuje nad wskrzeszeniem Anthem

​Dopiero co wczoraj informowaliśmy, że w sieciowym Anthem wiszą jeszcze grudniowe atrakcje świąteczne, a teraz twórcy zapewniają, że pracują w pocie czoła nad gruntownym odświeżeniem produkcji, która cieszy się obecnie minimalnym zainteresowaniem. Ciekawe, co z tego wyniknie.

O sprawie mówiło się nieoficjalnie już w listopadzie, lecz do tej pory BioWare milczało. Być może do wystosowania oficjalnego komunikatu skłoniła twórców właśnie kolejna porcja krytyki, związana z ujawnieniem, że od grudnia deweloperom nie udało się zdjąć choinek i gwiazdkowych światełek.

Taki komunikat wydaje się sugerować, że na konkretne zmiany przyjdzie jeszcze poczekać. Anthem świętuje w obecnym miesiącu pierwszą rocznicę premiery, która wypadła w lutym ubiegłego roku bardzo słabo. Gracze szybko opuścili serwery, a zapowiadane aktualizacje nigdy się nie pojawiły.

Reklama

Najważniejsi pracownicy - główny producent Ben Irving, szef aktualizacji na żywo Chad Robertson - bardzo szybko opuścili BioWare. Samo studio rzekomo pracowało nad tytułem całe siedem lat, lecz przez znaczną większość tego okresu tylko eksperymentowało, resztę przygotowując w dwa lata.

Nie jest obecnie jasne, co dokładnie wyniknie z wysiłków BioWare, trwających podobno od ubiegłego roku. Można wyobrazić sobie sporą aktualizację w stylu No Man’s Sky: Next, z gruntownym przeprojektowaniem gry, ale także - bardziej w stylu EA - nowe wydanie produkcji, z szansą na reset.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anthem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy