Reklama

BioWare ma już gotowy wątek główny w Dragon Age: Inquisition

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że BioWare ma już grywalną wersję nowego Mass Effecta.

Okazuje się, że nie tylko ekipa odpowiedzialna za kolejną część kosmicznej serii ma się czym pochwalić - twórcy Dragon Age: Inquisition wyjawili, że mają już gotowy cały wątek główny, który można rozegrać od początku do końca.

BioWare ma ciekawą, bożonarodzeniową tradycję. Tuż przed świętami developerzy przygotowują nową, jak najbliższą ostatecznemu kształtowi, wersję, którą następnie pracownicy studia na spokojnie testują w przerwie świątecznej. W najnowszym wpisie na blogu firmy Mark Darrah, producent Dragon Age: Inquisition, zdradził, że jego zespół właśnie kończy prace nad "świątecznym buildem".

Reklama

Zawiera on ponoć "główny wątek grywalny w całości od początku do końca". Dzięki temu twórcy mogą teraz skoncentrować się na dostosowaniu tempa rozgrywki i dopieszczenia wszystkich mechanizmów rozgrywki.

A także na nagrywaniu dubbingu i muzyki, balansowaniu klas postaci, doszlifowywaniu drzewka umiejętności oraz dodawaniu kolejnej zawartości. Premiera niestety dopiero w drugiej połowie 2014 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy