Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Billy Bomber – polska gra logiczna debiutuje na Nintendo Switch

Już wkrótce na Nintendo Switch pojawi się Billy Bomber. To gra logiczna, która wymaga kreatywnego podejścia oraz odpowiedniego wykorzystania sprężynek i trotylu (TNT), a każdy poziom można ukończyć na wiele różnych sposobów. Datę premiery w cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) ustalono na 15 października br.

Za powstaniem gry stoi niezależny polski twórca młodego pokolenia - Jakub Lange. Wydawcą na Nintendo Switch jest Ultimate Games S.A. Jak wskazuje wydawca, Billy Bomber to propozycja skierowana przede wszystkim do miłośników logicznych wyzwań, którzy lubią poddawać próbie swoją kreatywność.

Reklama

Głównym celem rozgrywki jest przetransportowanie tytułowego pirotechnika do wyjścia. To możliwe tylko dzięki odpowiedniemu ustawieniu TNT i sprężynek, a potem uruchomieniu specjalnej reakcji łańcuchowej. Właściwe zaplanowanie "drogi" jest w tym przypadku najistotniejsze. Co ważne, każdy z dostępnych w grze poziomów można ukończyć na różne sposoby - w efekcie gracz ma niemal pełną swobodę w dobieraniu taktyki.

Tytuł oferuje w sumie 25 zróżnicowanych poziomów do ukończenia. Rozgrywkę wydłuża dodatkowo możliwość wyboru stopnia trudności (normalny albo hardcore).

Dowiedz się więcej na temat: Billy Bomber

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje