Bilety na Digital Dragons 2023 już w sprzedaży. Znamy nazwiska pierwszych prelegentów

​Krakowski Park Technologiczny ruszył ze sprzedażą biletów na międzynarodową konferencję Digital Dragons 2023, która odbędzie się 15-16 maja w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Bilety w atrakcyjnych cenach Early Bird dostępne są jedynie do końca marca. Znamy już także pierwszych twórców gier, których prelekcji wysłuchamy podczas wydarzenia.

Wśród nich znajdują się m.in. Tina Nawrocki (ekspertka w dziedzinie animacji i projektowania postaci), Hendrik Lesser (szef firmy Remote Control Productions, członek EGDF) i Thiago Klafke (dyrektor World Art w 100 Thieves). Bazując na własnym doświadczeniu i kompetencjach w branży gier, wzbogacą konferencyjne pasma Art in Games oraz Business and Marketing.

Poznaj pierwszych prelegentów

Po raz kolejny na konferencji Digital Dragons pojawi się Tina Nawrocki, której poprzednie wystąpienie cieszyło się dużym zainteresowaniem publiczności. Tina jest animatorką 2D z 16-letnim doświadczeniem w branży gier wideo, telewizji i filmie. W 2015 roku dołączyła do Studio MDHR, aby pracować nad grą Cuphead. Po premierze Cuphead pracowała nad dodatkiem do produkcji pod tytułem The Delicious Last Course. Od opuszczenia MDHR w 2020 roku zajmowała się animacją w serialu Netfliksa Green Eggs and Ham, w filmie Space Jam: A New Legacy czy w teledysku Drake'a Knife Talk. Jej wystąpienie będzie dotyczyć sztuki tworzenia animowanego chodu postaci, w tym takich tematów jak: ikoniczne animacje z przeszłości, podejścia znanych animatorów do tworzenia doskonałego chodu oraz sam proces tworzenia dynamicznego i znaczącego animowanego chodu. Opierać się będzie na własnym doświadczeniu w tworzeniu spacerów postaci, od gier wideo, przez filmy i telewizję.

Reklama

Hendrik Lesser jest CEO i założycielem firmy RCP. Jest także prezesem EGDF, Europejskiej Federacji Twórców Gier, która jest zobowiązana do stymulowania stabilnego i twórczego rozwoju branży w Europie. W ostatniej dekadzie zbudował sieć studiów developerskich, wybierając start-upy na wczesnym etapie rozwoju i rozwijając je do ich obecnego kształtu. Grupa składa się obecnie z kilkunastu firm w Niemczech, Austrii, Finlandii, USA i Pakistanie. Jego wystąpienie dotyczyć będzie rozwijania studia gier w sposób odpowiedzialny, przy stosowaniu praktyk zrównoważonego rozwoju.

Thiago Klafke jest projektantem środowisk 3D i ma ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży. Pracował m.in. dla takich firm jak Blizzard Entertainment, Ubisoft, Tencent. Obecnie pełni funkcję dyrektora World Art w 100 Thieves. Jego wystąpienie będzie dotyczyć projektowania immersyjnych środowisk 3D dla gier czy VR. Thiago podzieli się doświadczeniem wyniesionym z pracy m.in. nad takimi grami jak Overwatch, Starcraft II i Insurgency. W swoim wystąpieniu pokaże, jak tworzyć własne pomysły i środowiska 3D od początku do końca, z naciskiem na stylizację, wiarygodność i immersję.

Kolejni prelegenci wciąż mogą zasilić agendę konferencji. Drugi nabór trwa do 19 lutego. Aplikację można złożyć na stronie internetowej Digital Dragons.

Bilety w specjalnej cenie dostępne do końca marca

Warto też pamiętać, że właśnie ruszyła sprzedaż biletów Early Bird na tegoroczną konferencję Digital Dragons. Do 31 marca bilety dostępne będą w cenach promocyjnych - 999 PLN za Regular Pass oraz 1200 PLN za Business Pass. Dla kadry zarządzającej w firmach growych organizatorzy przygotowali specjalny pakiet VIP w cenie 2500 PLN, który oferuje uczestnictwo w prestiżowych spotkaniach networkingowych oraz możliwość udziału w ekskluzywnym VIP Party. Bilety VIP zapewniają także dodatkowe udogodnienia podczas konferencji, takie jak VIP bar.

Do 15 marca trwają także zgłoszenia na Indie Showcase (konkurs połączony ze stacjonarną ekspozycją) i Digital Dragons Arena (marketplace dla studiów growych, w którym uczestniczyć można zdalnie). Oba projekty przeznaczone są dla twórców gier niezależnych, oba dają im szansę zaprezentować się podczas konferencji i nawiązać cenne kontakty z potencjalnymi inwestorami czy wydawcami. Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy również są dostępne na stronie organizatora.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Digital Dragons
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy