Bijatyka w stylu anime hitem Steama. Gra jest dostępna całkowicie za darmo

Holo X Break ma szansę zamieszać na rynku dynamicznych sieciowych bijatyk? Sporo na to wskazuje. Produkcja zadebiutowała w wariancie free-to-play w samej końcówce marca, przyciągając szeroką społeczność graczy...

Holo X Break wyprodukowane zostało przez niezależne studio KayAnimate. Jest to darmowa gra z gatunku bijatyk, która fabularnie powiązana jest z Hololive Production, japońską agencją VTuberów, działającą teraz także w innych azjatyckich krajach m.in. w Chinach czy Indonezji.

Nowe na rynku działo oferuje rozgrywkę solową bądź kooperacyjną dla czterech graczy. Akcja gry rozgrywa się na specyficznych mapach. Mamy tutaj do czynienia z side-scrollowymi planszami, na których toczone są zacięte i wymagające pojedynki. Każda z zaimplementowanych postaci wyróżnia się unikalnym arsenał umiejętności.

Reklama

Jak przystało na tego typu bijatykę, korzystać możemy nie tylko ze zdolności naszych bohaterów, ale również z dodatkowego sprzętu i przedmiotów wpływających na naszą siłę w ataku czy obronę. Miłośnicy fabularnych bijatyk znajdą tutaj m.in. różnorodność opcji trudności zabawy czy podejmowanie w walce różnorakich bossów.

Warto wspomnieć też nieco o oprawie wizualnej i ścieżce dźwiękowej gry, które potrafią urzec klimatem zwłaszcza fanów anime. Świat zaprojektowany przez twórców jest barwny, mocno kreskówkowy czy wręcz bajkowy. Muzyka w grze również inspirowana jest retro klimatem.

Pomimo tego, iż Holo X Break nie istnieje jeszcze nawet tydzień na rynku, to gra już otrzymała dwie spore aktualizacje poprawiające błędy i wprowadzające drobne poprawki w rozgrywce.

Holo X Break dostępne jest za darmo na platformie Steam. Tytuł zanotował rekordowo ponad 9,5 tys. jednocześnie grających. Po kilku dniach bijatyka nadal cieszy się sporą popularnością. Jesteśmy ciekawi jak ta statystyka będzie się prezentować za kilka tygodni.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy