Biedronka kusi nową promocją. W ofercie sprzęt gamingowy!

​Jak Mikołaj, to do... Biedronki. Znany dyskont kusi klientów niedrogą, gamingową elektroniką. Na sklepowych półkach już od kilku dni znaleźć można peryferia marki Dragon Breath, a w ciągu najbliższych dni pojawi się ich jeszcze więcej. Stylistyka sprzętu nawiązuje do topowych gamingowych sprzętów. Jeśli więc macie w domu młodego gracza i chcecie mu sprawić całkiem fajny prezent - ustawcie się w kolejce.

Za markę Dragon Breath odpowiada firma mPTECH, ta sama, która jest producentem smartfonów myPhone oraz Hammer. Sprzęt dla graczy jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych przez dzieci prezentów. Nic więc dziwnego, że dyskonty starają się wyjść naprzeciw potrzebie rynku. Z pewnością znajdzie się wielu klientów, którzy swoim pociechom zafundują świecącą myszkę lub klawiaturę.

Od 29 listopada dostępny jest zestaw 3w1, na który składa się klawiatura membranowa, mysz i duża podkładka. Wszystko utrzymane w gamingowej stylistyce. Mysz i klawiatura są obowiązkowo podświetlane. Klawiatura wyposażona jest w anti-ghosting na 19 klawiszach, a DPI myszy można zmieniać w zakresie 1200-3200.

Reklama

2 grudnia będzie można kupić słuchawki z mikrofonem. Zasilane są przez złącze USB i wyposażone w dwa wtyki mini-jack 3,5 mm. Idealne do rozgrywek online. Oprócz tego pojawi się także kontroler, który można sparować ze smartfonem i dzięki specjalnemu uchwytowi na telefon (w zestawie), grać w gry mobilne. Kontroler działa bezprzewodowo dzięki Bluetooth 5.0.

Kolejnym urządzeniem, które pojawi się 2 grudnia, jest mysz o maksymalnej rozdzielczości 6400 DPI. Jak na gamingowego gryzonia przystało, jest ona podświetlana diodami RGB i ma aż 7 przycisków. Wszystkie wyżej wymienione sprzęty, które w czwartek trafią do sklepu, będą kosztować 59,90 zł.

Wyjątek stanowi klawiatura, którą wyceniono na kwotę 79,90 zł. Podobnie, jak klawiatura z zestawu, ma funkcję anti-ghostingu dla 19 klawiszy. Posiada dwa tryby podświetlenia i łączy w sobie cechy klawiatury mechanicznej oraz membranowej. W zestawie znajdziecie także podkładkę pod nadgarstek.

Na Youtube można znaleźć masę recenzji sprzętu gamingowego, jaki pojawiał się w Biedronce do tej pory. Nie jest to klasa urządzeń, która zadowoli pro-gamerów, ale dla każdego początkującego, czy niedzielnego gracza, powinna być wystarczająca. Szczególnie za taką cenę.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy