Beyond Good & Evil 2 na nowych ujęciach z rozgrywki

​Twórcy Beyond Good & Evil 2 z Ubisoftu opublikowali kolejne ujęcia z rozgrywki w tej ambitnej produkcji. Otrzymujemy spojrzenie na materiał wideo z wczesnej wersji alpha, prezentowanej już na tegorocznych targach E3, ale dotychczas wyłącznie za zamkniętymi drzwiami, dla zaproszonych.

To nadal bardzo wstępne etapy produkcji, stąd na pokazywanych ujęciach brakuje jeszcze wielu modeli, tekstur, animacji, a nawet całych systemów rozgrywki. Na pewno nie brakuje jednak szalenie ambitnych konceptów: eksploracji kosmosu i powierzchni planet, czy ogromnych, generowanych w locie miast.

W przeciwieństwie do poprzedniej części cyklu, w nowym tytule gracze wcielą się w wykreowaną przez siebie postać. Tworząc podopiecznego zdecydujemy o kilku ważnych aspektach - nie tylko wyglądzie, ale również płci oraz rasie. Ten ostatni element będzie szczególnie interesujący, stawiając na sporo zwierzęcych "części" - zgodnie z założeniami uniwersum.

Reklama

Jednym z najważniejszych elementów produkcji będą podróże międzyplanetarne. Podczas zabawy kupimy okręt, z pomocą którego zbadamy kosmos, zrekrutujemy coraz lepszą załogę i dotrzemy do różnych globów. Ciekawostką jest fakt, że maszyna zdolna jest przechowywać mniejsze jednostki.

Warto zaznaczyć, że wbrew obecności dwójki w nazwie produkcja jest prequelem pierwszej odsłony serii z 2003 roku. Akcję osadzono więc przed narodzinami Jade - głównej postaci oryginału.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Beyond Good & Evil 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy