Bethesda zapewnia, że gra Indiana Jones nie wpłynie negatywnie na Starfield i Elder Scrolls 6

​Bethesda zapewnia, że Todd Howard jest wyjątkowo wydajnym pracownikiem i poradzi sobie z jednoczesnym nadzorowaniem prac nad The Elder Scrolls 6, kosmicznym Starfield oraz zapowiedzianą niedawno adaptacją filmów z Indiana Jonesem w roli głównej. Imponujący pokaz wszechstronności.

Problem potęguje dodatkowo fakt, że twórcy tej ostatniej pozycji - MachineGames - siedzibę mają w Szwecji, podczas gdy Bethesda - odpowiadająca za dwa pozostałe projekty - mieści się oczywiście w mieście Bethesda w stanie Maryland w Stanach Zjednoczonych. Ale od czego - jak widać - jest Zoom.

Zaraz po niedawnym ogłoszeniu nowości z Indiana Jonesem, fani wyrazili zaniepokojenie, czy Howard poradzi sobie z tak szeroko zakrojonymi obowiązkami. Bethesda szybko zapewniła, że nie przewiduje żadnych problemów z takim dzieleniem obowiązków pomiędzy trzy gry oraz dwa kontynenty.

Reklama

"Todd jest obecnie producentem wykonawczym przy wielu projektach Bethesdy oraz innych przedsięwzięciach, takich jak choćby serialowa adaptacja Fallout. Skupia się głównie na reżyserii nadchodzących tytułów Starfield i TES6, które w żaden sposób na tym nie ucierpią" - napisano.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Indiana Jones

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy