Reklama

Bethesda pokaże na E3 dwie nieujawnione gry?

Wygląda na to, że Bethesda na tegoroczne targi E3 przygotowała niespodziankę - i to nie jedną, a dwie. Niewykluczone, że doczekamy się zapowiedzi nowych gier.

Dziennikarze otrzymali zaproszenie na organizowaną przez firmę konferencję, która odbędzie się 11 czerwca podczas największej imprezy poświęconej wirtualnej rozrywce. Zamiast jednak suchego tekstu, przedstawiciele mediów dostali mocno nietypową grafikę.

Obrazek prezentuje Bethesdaland - park rozrywki z obszarami poświęconymi produkcjom wydawanym przez Bethesdę. Na ilustracji możemy więc zobaczyć miejsca związane z The Elder Scrolls, Falloutem czy Preyem.

W oczy rzucają się jednak dwa stoiska, które dopiero są w budowie. Najprawdopodobniej symbolizują dwie niezapowiedziane dotychczas gry. Biorąc pod uwagę, że grafika jest zaproszeniem na targową konferencję, można spodziewać się, że tajemnicze tytuły zostaną ujawnione właśnie na E3.

Reklama

Na razie nie wiadomo czym mogłyby być nowe projekty. Niewykluczone jednak, że mogą nimi być kolejne odsłony serii Wolfensteinoraz The Evil Within. Jest to o tyle możliwe, że jeśli wierzyć nieoficjalnym doniesieniom prace nad oboma tytułami podobno już trwają.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje