Reklama

Beta Marvel’s Avengers z rekordowym zainteresowaniem na PlayStation 4

​Marvel’s Avengers już jutro zadebiutuje na rynku i w końcu dowiemy się, czy ekipa Crystal Dynamics udźwignęła ciężar tej potężnej marki, czy też może ich najnowsza gra okaże się rozczarowaniem.

Wiele osób mogło jednak już wyrobić sobie zdanie  na temat tej produkcji, ogrywając jej betę. Jak się okazuje ta cieszyła się rekordową popularnością, przynajmniej na PS4. Square Enix poinformowało na swoich kanałach społecznościowych, że wersja beta Marvel’s Avengers była globalnie najczęściej pobieraną betą w historii marki PlayStation. Tak dobry wynik na platformie Sony nie dziwi, ponieważ posiadacze PS4 nie tylko mogli wcześniej zapoznać się z zawartością bety, ale i dłużej mogli ogrywać ten tytuł.

Nie wiemy, ile osób sięgnęło po betę na PlayStation 4, ale wcześniej wydawca ogłosił, że na wszystkich platformach liczba ta wynosiła 6 milionów graczy z całego świata. Co więcej, jej uczestnicy spędzili w grze łącznie 27 milionów godzin, co daje przeszło 4 godziny na jednego gracza. W tym tygodniu ogłoszono także kolejną postać, która udostępniona zostanie w grze w ramach DLC, czyli Kate Bishop.

Reklama

Żeńską wersją Hawkeye będziemy mogli zagrać już w październiku. Przypominamy, także, że posiadacze PlayStation dostaną na wyłączność możliwość gry Spider-Manem, co rozzłościło właścicieli pozostałych platform. Sony ma jednak prawa do tej postaci na wyłączność, więc raczej nie ma szansa, by ta pojawiła się u konkurencji.

Sama beta zebrała zaś bardzo różne oceny. Część graczy narzeka na zbyt arcade’owy charakter tej produkcji czy powtarzalność rozgrywki, inni zaś chwalą za różnorodność bohaterów, możliwość ich personalizacji czy możliwość kooperacji. Po premierze nie omieszkamy podzielić się z Wami naszą oceną finalnej wersji Marvel’s Avengers.

Przypominamy, że gra dostępna będzie od jutra, 4 września, na PC, PS4 i Xbox One, a po premierze next-genów zadebiutuje także na PS5 i Xbox Series X. Co więcej, osoby, które zdecydują się na zakup na obecną generacją konsol, otrzymają możliwość darmowego upgrade’u na next-genową wersję.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama