Reklama

Beta Fallout 76 o północy także na PC i PS4

​Od północy do testów Fallout 76 po raz pierwszy przystąpić mogą także posiadacze zamówień przedpremierowych na PC i PS4. Dotychczas wersja beta zarezerwowana była dla posiadaczy konsol Xbox One, którzy mieli już okazję wziąć udział w dwóch sesjach z produkcją.

Twórcy wyjaśniali już wcześniej, że podczas fazy "B.E.T.A." jednym z głównych celów są testy obciążeniowe i limity przeciążeń. Właśnie w związku z tym serwery nie działają przez 24 godziny na dobę, lecz są dostępne w określonych godzinach, by gromadzić jednocześnie jak najwięcej osób na serwerach.

Dzisiejsze testy potrwają od północy do godziny 4 nad ranem, już 31 października. Nieco wygodniej powinno być podczas kolejnej sesji testowej, zaplanowanej na 1 listopada. Ta rozpocznie się o godzinie 19:00 polskiego czasu i potrwa do północy. W sam raz na długi weekend.

Reklama

Jak wynika z informacji opublikowanych przez Bethesdę na Twitterze, kolejna sesja odbędzie się w nocy z 3 na 4 listopada, w godzinach od 22:00 do 02:00 nad ranem polskiego czasu. Ostatnia z zaplanowanych sesji to ponownie 4 listopada, w godzinach 19:00, aż do 02:00 nad ranem następnego dnia.

"Naszym głównym celem jest koncentracja jak największej liczby graczy w tych okienkach. Następnie naprawiamy to, co trzeba, i ponawiamy cały proces, począwszy od dnia rozpoczęcia fazy B.E.T.A. aż do kilku dni przed premierą" - wyjaśniała Bethesda już we wrześniu.

"Podczas fazy B.E.T.A. pojawi się na pewno zachwycająca liczba błędów - o niektórych wiemy, o innych nie. Potrzebujemy waszej pomocy w przygotowaniu gry do premiery i jeszcze dalej. Wydaje nam się, że lubicie grać w gry tak, jak i my, a wasz ciągły wkład jest nieodzowny, aby stworzyć świat, którym będziemy się cieszyć przez wiele lat" - ostrzega Bethesda.

Gwarancją przystąpienia do testów jest wyłącznie złożenie zamówienia przedpremierowego na grę. Na konsolach potrzebna jest dodatkowo aktywna subskrypcja Xbox Live Gold lub PlayStation Plus. Wszelkie zgromadzone postępy przeniesiemy do pełnej wersji, debiutującej 14 listopada.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje