Reklama

Beta Back 4 Blood przyciąga tłumy graczy

​Back 4 Blood dostępny jest w formie bety i wzbudza duże zainteresowanie graczy. Pytanie, czy produkcji uda się je utrzymać też po debiucie finalnej wersji?

Back 4 Blood to gra od Turtle Rock Studios, które na swoim koncie ma Left 4 Dead. Najnowsza produkcja ekipy mimo ograniczonej dostępności wzbudziła ogromne zainteresowanie graczy. W kluczowym momencie jednocześnie w grze przebywało prawie 100 tysięcy ludzi (dokładniej 98 024 ludzi), a w chwili pisania tej wiadomości jest ich 41 tysięcy. To niewątpliwy sukces, ponieważ, aby wziąć udział w beta testach należy kupić preoder lub mieć szczęście i zostać wylosowanym po rejestracji na stronie.

Najpewniej produkcja spota się z jeszcze większym zainteresowaniem kiedy wystartują w pełni otwarte dla każdego zainteresowanego testy w dniach 12-16 sierpnia. Warto też pamiętać, iż statystyki nie obejmują edycji konsolowych, na których tytuł również jest dostępny do sprawdzenia. Nie wiemy, czy po ewentualnym premierowym boomie Back 4 Blood zdoła utrzymać zainteresowanie graczy i po spadku nie przejdzie do historii.

Reklama

Scenariusze są różne, a jak będzie faktycznie dowiemy się w przyszłości. Chociaż nie brak głosów pozytywnych, to spływają także opinie negatywne i dotyczą np. trybu PvP, zbyt niskiego poziomu trudności czy rozmaitych błędów, aczkolwiek należy pamiętać, że to dopiero wczesne wydanie, które doczeka się różnych poprawek oraz innych usprawnień.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy