Reklama

Battlefield V otrzyma tryb battle royale najwcześniej w marcu

​Twórcy Battlefield V opisali plany na popremierowe aktualizacje gry, debiutującej 20 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Wygląda na to, że otrzymamy sporo interesujących treści, choć pewnym rozczarowaniem może być fakt, że oczekiwany tryb battle royale pojawi się najwcześniej w marcu.

Warto zacząć od tego, co znajdziemy w "pełnej" wersji, zaraz po debiucie: osiem map w zróżnicowanych lokalizacjach, osiem trybów rozgrywki, trzy z czterech opowieści dla pojedynczego gracza, a także spory zestaw broni, pojazdów oraz opcji dostosowania wyglądu arsenału.

Co dalej? Jeszcze w tym roku otrzymamy ostatni rozdział kampanii fabularnej, koncentrujący się na "tych złych" - wcielimy się w niemieckiego czołgistę, który wraz z kolegami zmaga się nie tylko z potrzebami Tygrysa, ale także z moralnymi problemami walki po stronie nazistów.

Reklama

W okresie świątecznym otrzymamy także kolejny tryb rozgrywki - strzelnicę do testowania przeróżnych broni i pojazdów. Do tego kolejna ważna funkcja brakująca na premierę, a więc możliwość modyfikowania wyglądu pojazdów. Listę zamyka nowa mapa - potyczki czołgów w Belgii.

Pierwszy kwartał przyszłego roku, okres od stycznia do marca, to kolejne aktualizacje. Najważniejszym dodatkiem będzie zapewne tryb Combined Arms, a więc kooperacja dla maksymalnie czterech graczy. Do tego dwa kolejne tryby: Rush oraz drużynowy Conquest.

Na koniec, począwszy od marca, plany Electronic Arts zakładają właśnie debiut trybu battle roayle, pod nazwą Firestorm. Warto pamiętać, że nie oznacza to, że ta opcja zabawy pojawi się właśnie w marcu - może to być późniejszy okres. Przygotowana przez twórców grafika nie jest zbyt dokładna.

Do tego dochodzi kolejna mapa - Bitwa o Grecję - a także tryb rozgrywki - jeszcze bez nazwy - oraz następna misja do trybu kooperacji. Deweloperzy dodają na sam koniec, że w planach są jeszcze inne nowości i innowacje, które nie znalazły się jeszcze w zestawieniu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje