Battlefield 6 wróci do czasów współczesnych?

​Według nieoficjalnych informacji, Battlefield 6 przeniesie akcję ponownie w czasy współczesne, po okresie spędzonym podczas I oraz II wojny światowej. Takie doniesienia przekazał zazwyczaj świetnie poinformowany Tom Henderson. Potwierdził je następnie dziennikarz Jeff Grubb. Czas pokaże.

Henderson zabrał głos po tym, jak użytkownik serwisu Twitter przypomniał, jak dobrze bawił się przy Battlefield 3 z 2011 roku. "W przyszłym roku będziesz szczęśliwym króliczkiem" - napisał informator. Battlefield 6 ma właśnie ukazać się w nadchodzących latach, co potwierdzało już Electronic Arts.

Następnie mężczyzna sprecyzował, że nie ma na myśli remastera Battlefield 3, lecz właśnie podobne "realia i podejście", ale dla "następnej odsłony Battlefield". Nie jest więc koniecznie pewne, że produkcja otrzyma właśnie szóstkę w tytule, lecz umownie stosujemy właśnie taki zapis nazwy.

Reklama

Battlefield 3 z 2011 roku rozgrywało się właśnie w czasach współczesnych, prezentując konflikt stylizowany na III wojnę światową, pomiędzy siłami Rosji i Stanów Zjednoczonych. Opowieść kontynuowano w Battlefield 4, lecz w tej grze fabuła zeszła już na dużo dalszy plan.

Battlefield 1 oraz Battlefield 5 to już powrót do przeszłości, na pola bitew I oraz II wojny światowej. Electronic Arts potwierdzało już, że Battlefield 6 ukaże się na PlayStation 5 oraz Xbox Series X w okresie najbliższych dwóch lat, ale nie podano żadnych wskazówek na temat czasu i miejsca akcji.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Battlefield 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama