Reklama

Battlefield 4 za darmo przez tydzień!

Okres Testowy Origin powraca. Dzięki niemu możecie grać w pełną wersję gry Battlefield 4 przez cały tydzień (dokładnie 168 godzin), totalnie za darmo!

Okres Testowy Origin dla Battlefield 4 to zupełnie nowe doświadczenie. Możecie wykorzystać Wasze 168 godzin gry na co tylko chcecie. Może to być ukończenie kampanii dla pojedynczego gracza. Możliwe będzie także rzucenie się w wir walki wieloosobowej z przyjaciółmi, na serwerach które mogą pomieścić do 64 graczy. W każdym wypadku dokonane postępy i osiągnięcia będą zapisane na Waszym koncie, więc jeśli zdecydujecie się na późniejszy zakup Battlefield 4, zaczniecie w miejscu, w którym skończyliście.

Pamiętajcie: Wasze 168 godzin na rozgrywkę zacznie biec dokładnie wtedy, kiedy sami o tym zdecydujecie. Jedyne, co musicie zrobić to uruchomić klienta Origin (pobierając go ze strony www.origin.com), zalogować się na swoje konto i dodać Battlefield 4 z Okresem Testowym do swojej biblioteki gier Origin przed 14 sierpnia. Jeśli macie wolne łącze internetowe również nie musicie się martwić - zegar zacznie odliczać czas od pierwszego uruchomienia gry (a nie od rozpoczęcia pobierania).

Reklama

Dodatkowo tylko do 14 sierpnia wszyscy chętni będą mogli skorzystać ze specjalnej promocji cenowej na Origin: gra Battlefield 4, a także oficjalne dodatki (w tym pakiet Battlefield 4 Premium) do 50% taniej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje